Про нас

Макаронна фабрика «Domen pasta» («Доманинські макарони»)

Наша макаронна фабрика почала свою роботу в 2002 році. 

Діяльність фабрики з самого початку була орієнтована на забезпечення стабільності якості продукції, задоволення потреб споживачів, впровадження прогресивних сучасних технологій та обладнання.

У 2012 р. весь процес виробництва й інфраструктура підприємства були модернізовані, а саме:

  • Встановлено автоматичну лінію для виробництва макаронних виробів
  • Встановлено фасувальний автомат

У 2012 р отримано Свідоцтво на знак для товарів і послуг (торгова марка)

Виготовляється продукція з борошна в/г «Крупка» вітчизняної сировини, без барвників і добавок, чистої питної води, яку очищають за допомогою фільтрів. Процес виробництва автоматизований і сертифікований відповідно до стандартів. Тому макаронні вироби фабрики є екологічно чистими, без ГМО, відповідають ТУ У 15.8-2682411194-001: 2003 «Вироби макаронні. ТУ», а також під час приготування не розварюються, не злипаються і мають чудові смакові характеристики.

Крупку виготовляють при триґатунковому помелі з виходом 10%. Для цього використовують м’які склоподібні і тверді гатунки пшениці. Крупка складається з порівняно великих (200-300 мкм) однорідних частинок центральної частини ендосперму. Колір борошна — білий із кремовим відтінком. З усіх ґатунків пшеничного борошна крупчатка найбільш багата на крохмаль і білки, а також характеризується високими cпоживними властивостями.

На сучасному етапі розвитку підприємства налагоджена робота з великими продуктовими дистриб'юторами як на території України, так і за її межами.

Підприємство працює над розширенням ринків збуту, тому запрошує Вас до співпраці!

Вітчизняні та зарубіжні партнери по достоїнству оцінили якість і асортимент продукції фабрики, співвідношення ціни і якості.

Всі види макаронних виробів розфасовані у пакети по 1 кг. Ми співпрацюємо як з гуртовими, так і з роздрібними покупцями, отже ви можете купити навіть і одну пачку макаронів безпосередньо на сторінці «Продукція», а ми відправимо її транспортною компанією. Доставка обраного товару оплачується покупцем.

Макаронна фабрика виготовляє 25 видів макаронних виробів Група В, клас 1-й. Підприємство не планує зупинятися на досягнутому і бажає розширювати асортимент продукції відповідно до потреб на ринку.